Kategoriler

İade Koşulları

Listensi olarak biz müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan firmayız. Bundan dolayı satın aldığınız ürünlerin teslim tarihinden itibaren 14 gün boyunca iade edebilirsiniz. İade işlemleri için info@listensi.com mail adresine veya 444 56 50 numaralı telefonu arayarak sipariş numarası ile birlikte iade yapmak istediğiniz ürünleri bildirip anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına eksiksiz teslim etmeniz gerekmektedir.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ayıplı veya hasarlı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda (Müşterinin kendi isteği tarafından oluşan durumlarda) ise kargo ücretini müşteri kendi ödemesi gerekmektedir.

Ürünleri kargoya verirken zarar vermeyecek şekilde ambalajlayıp bizlere göndermesi gerekir. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (Örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez), tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünlerin bizlere ulaşmasından sonra ürünlerde herhangi bir hasar mevcut değilse müşteriye ödemesi kredi kartları ile yapılan ödemelerde 3 iş günü içerisinde, Debit (bankamatik) kartlar ile yapılan ödemelerde ise 7-14 iş günü içerisinde kart hesabına ödemesi iade edilir.

Anlaşmalı kargo firmamıza verilen iadeler ücretsiz bir şekilde taşınmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz kargo firması dışında gönderilecek ürünlerin taşıma bedeli müşterimize aittir

Ürün sizlere ulaştığında varsa hasar tespit tutanağı gönderilerinizin içerisinde belgeyi bulundurmanız gerekmektedir.

Vergi mükellefi olan müşterilerimizin kanunen iade faturaları düzenlemeleri ve bu belgeyi mutlaka info@listensi.com mail adresine yollamaları gerekmektedir.