Kategoriler

Sepetinize 500,00'lik ürün ekleyin kargo bedava olsun.

Nescafe Gold Kavanoz 200 Gr

Nescafe
: Stokta var
: KV202101
%15 indirim
244,80
288,00 KDV DAHİL

15:00 'a kadar verilen siparişler aynı gün kargo

NESCAFE Gold’u bu kadar özel yapan; yüksek kalite kahve çekirdeklerinin dalından fincanınıza kadar olan yolculuğunda gösterdiğimiz özen ve uzmanlığımızdır.

Bizim için her bir kahve çekirdeği özeldir. NESCAFE Gold; Arabica ve Robusta çekirdeklerinden üretilir. Olgunlaşan kırmızı kahve meyveleri elle, özenle toplanır. Kahve çekirdekleri meyvesinden ayrılarak kızgın öğle güneşinde doğal yollarla kurutulur. Her bir kahve çekirdeği, Altın Oran olarak adlandırdığımız, NESCAFE uzmanlığıyla geliştirilen ideal sıcaklık ve ideal kavurma süresinde kavrulur. Böylece içlerindeki en güzel aromalar ortaya çıkar. Bu lezzetin tamamını verebilmeleri için küçük parçalara öğütülür. Sadece su ile demlenerek zengin bir kahve özü çıkarılır. Daha sonra saf soğuk hava ile derin dondurularak kurutulur. Böylece kahve çekirdekleri kavrulurken ortaya çıkan o taptaze kahve kokusu olduğu gibi saklanır.

Altın-kahverengi rengindeki granüller, fincanınızda sıcak su ile buluşurken taptaze kahve kokusu tekrar ortaya çıkar. Zengin aroması ve yumuşak içimi ile bir fincan NESCAFE Gold size eşsiz bir kahve keyfi sunmaya hazırdır. 

Paket İçeriği:

200Gr Nescafe Gold Kavanoz 

  • 200 Gr
  • Granül / Çözünebilir Kahve
Henüz değerlendirme yok

Siz de değerlendirmenizle diğer müşterilerin karar vermesine yardımcı olmaya ne dersiniz?