Kategoriler

Teslimat Koşulları

Listensi’den satın almış olduğunuz ürünlerin belirlenen bölgelere kendi araçlarımızla 1 iş gününde sevk etmekteyiz. Belirlenen bölgenin içerisinde bulunan bir yerden gelen siparişleri sipariş miktarına göre o bölgeye anlaşmalı olduğumuz kargo firmasıyla da gönderim sağlanabilir. 

Teslimat adresinin bulunduğu ilin Kocaeli’ye uzaklığına göre, teslimat süreleri değişebilir. Resmi tatil ve hafta sonları teslim tarihi o günden sonra gelen ilk iş günü hazırlanır ve ertesi gün teslimatı yapılır.

Satın almış olduğunuz ürünlerin KDV dahil 500 TL’nin altında olması durumda 49.99 TL kargo ücreti alınmaktadır. KDV dahil 500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz olarak teslimatı yapılır. Toplu alımlarda (kg bazlı ağır deterjan, kağıt, gıda vb ) malzemelerin durumuna göre ekstra ücret çıkabilir. Böyle bir durum olması halinde müşteri hizmetlerimiz sizinle iletişime geçecektir. 

Hafta içi 15:00’a kadar verilen İstanbul (Anadolu yakası) şile, adalar ve çevre bölgeler hariç , Kocaeli ve Sakarya içi siparişler ertesi iş günü kargoyla veya kendi araçlarımızla teslim edilir.

Hafta içi 15:00’a kadar verilen İstanbul çevre bölgeler ve Kocaeli dışı siparişler aynı gün kargoya verilir.