Kategoriler

Sepetinize 500,00'lik ürün ekleyin kargo bedava olsun.

Doğuş Keyf-İ Dem Çay 1000 Gr

Doğuş
: Stokta var
: CY104106
143,41 KDV DAHİL

15:00 'a kadar verilen siparişler aynı gün kargo

Doğuş Karadeniz çay, özellikle çay tiryakileri tarafından en çok tercih edilen ürünlerin başında geliyor. Hem kokusu hem de tadı ile duyu organlarınıza hitap edecek olan Doğuş Karadeniz çay, aynı zamanda yoğun dem içeriyor. Çay tiryakilerinin aradığı her özelliği barındıran Doğuş Karadeniz çay, Karadeniz’in taptaze çay filizlerinin toplaması ile elde ediliyor. Hijyenik ortamda el değmeden paketlenerek bardaklarınızda yerini alıyor. Yüksek kalitesi ile her yudumda zevk alarak içeceğiniz Doğuş Karadeniz ile gerçek çay lezzetinin tadına varacaksınız.

TİRYAKİLER İÇİN ÇAY - İdeal Çayın Sırları...

Su, lezzetli bir çay için çok önemlidir. Doğal kaynak suyu kullanmanızı öneriyoruz. Kullanılan su çeşme suyu ise klorsuz ve içilebilir bir su olmalıdır.

Demlik boş olarak çaydanlığın üzerine oturtulur bu şekilde çaydanlığın içindeki su kaynayana kadar demliğinde ısınması sağlanır.

Çaydanlıkta kaynayan su, boş demliğe yeteri miktarda boşaltılır. Üzerine kişi sayısına göre çay eklenir. Çaydanlıktan eksilen suyun üstüne soğuk su eklenmemelidir. Çünkü demlenmeye başlayan çay, altta kaynayan suyun buharı ile demini ve lezzetini alır.

Çayın aromatik lezzetini biraz daha arttırmak için demleme işleminden sonra demliğin ağzını kapalı tutup demliğin içindeki buhar korunur.

Isıyı daha iyi muhafaza ettiği için keyfine düşkün çay tiryakileri porselen demlik tercih eder.

Demliğe çok fazla çay koymak daha fazla dem ya da lezzet elde etmek anlamına gelmez.

Kullandığınız Doğuş Çay paketlerinin üzerindeki çay demleme tariflerine uymanız, lezzetli bir çay demlemeniz için yeterlidir.

Paket İçeriği:

1000 Gr Doğuş Keyf-İ Dem Çay 

  • 1000 Gr Dökme Çay
  • Siyah Çay
Henüz değerlendirme yok

Siz de değerlendirmenizle diğer müşterilerin karar vermesine yardımcı olmaya ne dersiniz?

Bu site çerez kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.