Kategoriler

Sepetinize 500,00'lik ürün ekleyin kargo bedava olsun.

Vileda Temizlik Seti

Vileda
: Stokta var
: TG020101
399,90 KDV DAHİL

15:00 'a kadar verilen siparişler aynı gün kargo

 Tüm ürünleri ile temizlik işlerini kolaylaştıran ve daha pratik hale getiren Vileda ile sıkıcı işler daha eğlenceli. İspanyol başlıklı Süpermocio temizlik seti ile daha az kuvvetle daha mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Süper Mocio İspanyol başlıklı temizlik seti kova ve sıkıştırıcı aparatı Biyonik teknoloji ilkesi ile geliştirilmiştir. Bu teknoloji sayesinde %40 daha az enerji ve kuvvet harcayarak silinen alanların daha hızlı kurumaları sağlanır. Paspas sıkıcı tarafından bir limon gibi kavranır ve sıkılır.

Super mocio kova ise yüksek dayanıklı plastikten üretilmiştir. Dayanıklılığının yanı sıra şık tasarımı ile de evinizde ya da ofisinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. İşiniz bittikten sonra küf ya da bakteri oluşmaması açısından bezin ıslak kalmamasına dikkat edilmelidir.

SuperMocio'ya ait klasik paspas, fayans, karo ve vinil zeminleri temizlemek için idealdir. Ahşap / laminat parkeler için, fazla suyun sıkıldığına emin olun.

Özellikler:

Vileda Supermocio Temizlik Seti, makinede yıkanabilir klasik paspas, 3 parçalı sap ve güçlü sıkma özelliğine sahip dayanıklı bir kova içerir.

Klasik paspası çok dayanıklıdır ve tüm yüzeylerde kullanıma uygundur.

3 parçalı sap, kullanımdan sonra, özellikle alan sınırlı olduğunda, kolayca saklanabileceği anlamına gelir.

Kovada yer alan özel sıkma aparatı, paspastaki fazla suyu daha az çabayla sıkmak için tasarlanmış benzersiz bir sıkıcıdır.

 

Paket İçeriği:

1 Adet Vileda Su Kovası

1 Adet 3 Parçalı Sap

1 Adet Klasik Paspas

  • Temizlik Seti
  • Plastik Sıkma Aparatlı Su Kovası
Henüz değerlendirme yok

Siz de değerlendirmenizle diğer müşterilerin karar vermesine yardımcı olmaya ne dersiniz?