Kategoriler

Sepetinize 500,00'lik ürün ekleyin kargo bedava olsun.

Yumoş Yumuşatıcı Bahar Temizliği 1 Lt

Yumoş
: Stokta var
: TT070102
57,96 KDV DAHİL

15:00 'a kadar verilen siparişler aynı gün kargo

Yumoş Bahar tazeliği ile baharın ferahlatıcı esintilerini, Yumoş Çiçek bahçesi ile taze çiçeklerin canlı kokusunu ve hassas ciltler için özel olarak geliştirilen eşsiz kokuları giysilerinize taşıyın.

Faydaları:

Giysilerinize eşsiz ferah ve hoş koku sağlar.

Deterjanın etkisini nötralize ederek cildinize özen gösterir.

Bahar temizliği kokusuyla kıyafetlerin hoş kokmasını sağlar.

NEDEN YUMOŞ CANLI RENKLER
Giysilerin aşkı ile yola çıkan Yumoş , renk uzmanları tarafından geliştirilen renk kilidi özelliği ile giysilerinizin renklerinin daha uzun süre yeni gibi kalmasını sağlar. Giysilerinizin kumaşında bulunan liflerin üzerini kaplayarak giysilerinizin yıpranmasını engeller ve renklerinin uzun süre canlı ve parlak kalmasını sağlar! Böylece sizin bir parçanız olan giysileriniz ilk günkü güzelliği ile üstünüzde kalır. Giysilerinizin canlı renklerini korumak hiç bu kadar kolay ve ekonomik olmamıştı! Yumoşunuz’dan sadece yarım kapak ile giysileriniz ilk günkü canlılığıyla sizlerle!

YUMUŞACIK GİYSİLER
Kumaş uzmanları ile geliştirilen doku koruma özelliği ile Yumoş, giysilerinizi oluşturan lifleri sarar ve bu sayede giyme ve yıkanma sırasındaki yıpranmayı ve elektriklenmeyi önlerken, giysinizin şeklini daha uzun süre korumasını sağlar. Ayrıca liflerin arasında su birikmesini ve tutulmasını önleyerek giysilerinizin hem daha hızlı kurumasını, hem de daha kolay ütülenmesine YARDIMCI OLUR. Böylece Yumoş ile yumuşacık olan giysileriniz, cildinizde pürüzsüz bir his bırakırken yumuşaklığını de uzun süre korur!

KOKULARIN GÜCÜ ADINA
Koku uzmanları ile geliştirilen ve ferahlık kapsülleri içeren parfümü ile Yumoş, yıkandıktan haftalar sonra bile giysilerinizin kokularını muhafaza etmesini sağlar. Böylece en sevdiğiniz Yumoş Kokularını barındıran giysileriniz ile her zaman FERAH hissedebilirsiniz. Ferahlık kapsülleri nasıl mı çalışır? Giysilerinizin liflerine işleyen mikro parfüm kürecikleri, siz giysilerinizi kullandıkça hareketlerinizle kırılır ve içerisindeki parfümü giysilerinize yayar. Böylece giysilerinizdeki Yumoş ferahlığı çok daha uzun süre üzerinizde kalır.

 

Paket İçeriği:

1 Lt Yumoş Yumuşatıcı Bahar Temizliği 

  • 1 Lt Çamaşır Yumuşatıcısı
  • Çamaşır Makinesi İçindir
Henüz değerlendirme yok

Siz de değerlendirmenizle diğer müşterilerin karar vermesine yardımcı olmaya ne dersiniz?